Efectuați servicii de cercetare, proiectare, fabricare și inginerie pentru mașini de fi...
Această mașină de filat este echipată cu 7 perechi de godete fierbinți și un jet de texturare BCF. Zona camerei de stingere a aerului este de 200 cm * 1600 cm, ceea ce favorizează răcirea pachetului de filamente. Aparatul integrează funcții de desen și filare și este deosebit de potrivit pentru testarea diferitelor materiale, cum ar fi PET, PA și PP.
| Draw and Spin BCF Pilot Spinning Machine | |
| Model | SF-06 |
| Material | PET, PA6, PA66, PP și alte materiale |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY,BCF |
| garanție | 1 an |
| Dimensiune (L*L*H) mm | 6000mm×3000mm×3000mm |
| Greutate | 10000 kg |
| Nr. de bobină | 1~8 |
| Viteza maximă de înfășurare (mecanică) | 5500m/min |
| Viteza de înfășurare (de lucru) | 1500m/min ~ 5000m/min |
| Modul traversare | Ghid de traversare |
| Şurub | Șurub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Șurub 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Cantitati de Godet | 4 |
| Etapa de desen | Etapa 1-6 |
| Diametrul filierei | φ85mm |
| Zona camerei de stingere a aerului | 200mm×1600mm |
| Combinație | 14 Godete fierbinți(Φ220mm×280mm) |
| automată | Modul automat |
| Metoda de încălzire | Jachetă cu abur, încălzire prin inducție, termometrie fără contact |
| Temperatura maxima | 240℃,±1℃ |
| Putere | 180KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Vezi mai multeA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Vezi mai multe1. Introducere: De ce PHA este următoarea descoperire în materialele fibroase Pe fundalul restricțiilor globale ale materialelor plastice și...
Vezi mai multeIntroducere: Noi solicitări de fibre în era sportului și bunăstării Conduse de tendința globală a sportului, cererea în creștere pentru textile me...
Vezi mai multe