Efectuați servicii de cercetare, proiectare, fabricare și inginerie pentru mașini de fi...
This mașină de filat este o mașină de filat cu trei componente, cu o suprafață de 200 cm * 900 cm cameră de stingere a aerului. Trei șuruburi cu trei perechi de godeuri fierbinți (fiecare constă dintr-un godet fierbinte și o rolă separatoare) . Echipat cu un bobinator semi-automat ( upgrade opțional la bobinator complet automat cu ghidaj transversal sau ghidaj de fir aripi birotor), cea mai mare viteză de bobinare a procesului poate ajunge până la 5000 de metri pe minut.
| Mașină de filare Pilot Melt cu trei componente | |
| Model | SF-07 |
| Material | PET, PA6, PA66, PP și alte materiale |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| garanție | 1 an |
| Dimensiune (L*L*H) mm | 3000mm×3100mm×2700mm |
| Greutate | 6000 kg |
| Nr. de bobină | 1~2 |
| Viteza maximă de înfășurare (mecanică) | 5500m/min |
| Viteza de înfășurare (de lucru) | 300m/min ~ 5000m/min |
| Modul traversare | Ghid de traversare |
| Şurub | Șurub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Șurub 2: φ25mm,L/D: 28:1 Șurubul 3: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Cantitati de Godet | 3 |
| Etapa de desen | Etapa 1-2 |
| Diametrul filierei | φ85mm |
| Zona camerei de stingere a aerului | 200mm×900mm |
| Combinație | 3 Godete fierbinți (Φ220mm×280mm) și 3 role separatoare (Φ110mm×280mm) |
| automată | Semi-automat (mod automat disponibil) |
| Metoda de încălzire | Jachetă cu abur, încălzire prin inducție, termometrie fără contact |
| Temperatura maxima | 240℃,±1℃ |
| Putere | 70KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Vezi mai multeA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Vezi mai multe1. Introducere: De ce PHA este următoarea descoperire în materialele fibroase Pe fundalul restricțiilor globale ale materialelor plastice și...
Vezi mai multeIntroducere: Noi solicitări de fibre în era sportului și bunăstării Conduse de tendința globală a sportului, cererea în creștere pentru textile me...
Vezi mai multe