Efectuați servicii de cercetare, proiectare, fabricare și inginerie pentru mașini de fi...
This mașină de filat este o mașină de filat de tip de bază care schimbă unul dintre șuruburile din sistemul cu două șuruburi într-un extruder cu trei șuruburi co-rotativ, care este echipat cu o pompă de întărire, iar materialele amestecate pot fi filate fără granulație. Este deosebit de potrivit pentru instituțiile de cercetare, întreprinderile de fibre chimice și universități pentru a studia procesele de formare a diferitelor materiale, cum ar fi PET, PA, PP și PLA.
| Mașină avansată de filare Pilot Melt | |
| Model | SF-05 |
| Material | PET, PA6, PA66, PP și alte materiale |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| garanție | 1 an |
| Dimensiune (L*L*H) mm | 2000mm×3100mm×2700mm |
| Greutate | 5000 kg |
| Nr. de bobină | 1~2 |
| Viteza maximă de înfășurare (mecanică) | 5500m/min |
| Viteza de înfășurare (de lucru) | 300m/min ~ 5000m/min |
| Modul traversare | Ghid de traversare |
| Cantitati de Godet | 3 |
| Etapa de desen | 1-2 etapă |
| Diametrul filierei | φ85mm |
| Şurub | Șurub 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Șurub 2: Homorom 3 șuruburi φ25mm,L/D:48:1 |
| Zona camerei de stingere a aerului | 200mm×900mm |
| Combinație | 3 Godete fierbinți (Φ220mm×280mm) și 3 role separatoare (Φ110mm×280mm) |
| automată | Semi-automat (mod automat disponibil) |
| Metoda de încălzire | Jachetă cu abur, încălzire prin inducție, termometrie fără contact |
| Temperatura maxima | 240℃,±1℃ |
| Putere | 60KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Vezi mai multeA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Vezi mai multe1. Introducere: De ce PHA este următoarea descoperire în materialele fibroase Pe fundalul restricțiilor globale ale materialelor plastice și...
Vezi mai multeIntroducere: Noi solicitări de fibre în era sportului și bunăstării Conduse de tendința globală a sportului, cererea în creștere pentru textile me...
Vezi mai multe