Efectuați servicii de cercetare, proiectare, fabricare și inginerie pentru mașini de fi...
This mașină de filat este un model dedicat al mașinii de filat premium. Este utilizat în mod special pentru producția de filament PLA de înaltă rezistență. Nu a fost nevoie de instalare, a integrat extruderul cu șurub, pompa de dozare, grinda de filare, camera de stingere a aerului, sistemul de centrifugare, rolele godet, godete fierbinți, aer și sistem de control electronic. Poate fi folosit după conectarea energiei electrice și a aerului comprimat.
| Mașină de filare pilot PLA de înaltă rezistență | |
| Model | SF-04 |
| Material | PET, PA6, PA66, PP și alte materiale |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| garanție | 1 an |
| Dimensiune (L*L*H) mm | 3800mm×4000mm×2700mm |
| Greutate | 6000 kg |
| Nr. de bobină | 1~6 |
| Viteza maximă de înfășurare (mecanică) | 5500m/min |
| Viteza de înfășurare (de lucru) | 1500m/min ~ 5000m/min |
| Modul traversare | Ghid de filet al aripii Birotor |
| Şurub | Șurub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Șurub 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Cantitati de Godet | 3 |
| Etapa de desen | 1-4 etape |
| Diametrul filierei | φ85mm |
| Zona camerei de stingere a aerului | 200mm×900mm |
| Combinație | 10 Godete fierbinți (Φ220mm×280mm) |
| automată | Modul automat |
| Metoda de încălzire | Jachetă cu abur, încălzire prin inducție, termometrie fără contact |
| Temperatura maxima | 240℃,±1℃ |
| Putere | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Vezi mai multeA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Vezi mai multe1. Introducere: De ce PHA este următoarea descoperire în materialele fibroase Pe fundalul restricțiilor globale ale materialelor plastice și...
Vezi mai multeIntroducere: Noi solicitări de fibre în era sportului și bunăstării Conduse de tendința globală a sportului, cererea în creștere pentru textile me...
Vezi mai multe