Efectuați servicii de cercetare, proiectare, fabricare și inginerie pentru mașini de fi...
Aceasta mașină este o versiune creată și filată. Echipat cu o bobinatoare completă automată de tip birotor cu ghidaj de filet (opțional la bobinatoare completă automată cu ghidaj transversal). Dimensiunea totală a echipamentului este relativ mare, înălțimea platformei cu trei straturi apropiindu-se de 5 metri. Zona camerei de stingere a aerului este de 200cm*1800cm, iar performanța de răcire a filamentului este excelentă.
| Nailon 66 Mașină industrială de filat pilot | |
| Model | SF-03 |
| Material | PET, PA6, PA66, PP și alte materiale |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| garanție | 1 an |
| Dimensiune (L*L*H) mm | 3000mm×3000mm×6000mm |
| Greutate | 7000 kg |
| Nr. de bobină | 1~6 |
| Viteza maximă de înfășurare (mecanică) | 5500m/min |
| Viteza de înfășurare (de lucru) | 1500m/min ~ 5000m/min |
| Modul traversare | Ghid de filet al aripii Birotor |
| Şurub | Șurub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Șurub 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Cantitati de Godet | 4 |
| Etapa de desen | 1-4 etape |
| Diametrul Spinneret | φ85mm |
| Zona camerei de stingere a aerului | 200mm×1800mm |
| Combinație | 10 Godete fierbinți (Φ220mm×280mm) |
| automată | Modul automat |
| Metoda de încălzire | Jachetă cu abur, încălzire prin inducție, termometrie fără contact |
| Temperatura maxima | 240℃,±1℃ |
| Putere | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Vezi mai multeA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Vezi mai multe1. Introducere: De ce PHA este următoarea descoperire în materialele fibroase Pe fundalul restricțiilor globale ale materialelor plastice și...
Vezi mai multeIntroducere: Noi solicitări de fibre în era sportului și bunăstării Conduse de tendința globală a sportului, cererea în creștere pentru textile me...
Vezi mai multe