Efectuați servicii de cercetare, proiectare, fabricare și inginerie pentru mașini de fi...
Mașina de filare cu topitură pilot premium această versiune upgrade a mașinii noastre standard de filare cu topitură pilot. Poate fi aplicat pe scară largă în diverse instituții de cercetare științifică, universități și producători de filare a fibrelor chimice.
Specificații de bază:
Camera de stingere a aerului: 200 cm × 900 cm
Sistem de extrudare și desen: extruder cu două șuruburi cu cinci perechi de godete fierbinți și 3 role separatoare
·Capacitate de desen: Desen în 1-4 etape cu combinație flexibilă.
·Derulator semi-automat tip urechi de iepure (Actualizare opțională la bobinator complet automat cu ghidaj transversal sau ghidaj fir aripi birotor)
| Mașină de filare Premium Pilot Melt | |
| Model | SF-02 |
| Material | PET, PA6, PA66, PP și alte materiale |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| garanție | 1 an |
| Dimensiune (L*L*H) mm | 3000mm×3000mm×2700mm |
| Greutate | 6000 kg |
| Nr. de bobină | 1~2 |
| Viteza maximă de înfășurare (mecanică) | 5500m/min |
| Viteza de înfășurare (de lucru) | 300m/min ~ 5000m/min |
| Modul traversare | Ghid de traversare |
| Şurub | Șurub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Șurub 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Cantitati de Godet | 3 |
| Etapa de desen | 1-4 etape |
| Diametrul filierei | φ85mm |
| Zona camerei de stingere a aerului | 200mm×900mm |
| Combinație | 10 Godete fierbinți(Φ220mm×280mm |
| automată | Semi-automat (mod automat disponibil) |
| Metoda de încălzire | Jachetă cu abur, încălzire prin inducție, termometrie fără contact |
| Temperatura maxima | 240℃,±1℃ |
| Putere maximă | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Vezi mai multeA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Vezi mai multe1. Introducere: De ce PHA este următoarea descoperire în materialele fibroase Pe fundalul restricțiilor globale ale materialelor plastice și...
Vezi mai multeIntroducere: Noi solicitări de fibre în era sportului și bunăstării Conduse de tendința globală a sportului, cererea în creștere pentru textile me...
Vezi mai multe