Efectuați servicii de cercetare, proiectare, fabricare și inginerie pentru mașini de fi...
Mașina de filare pilot flexibilă multifuncțională este dezvoltată de Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co., Ltd., integrând ani de experiență în domeniul filării fibrelor chimice și tehnologiilor de fabricație de integrare a sistemelor. This mașină poate fila poliester (PET), nailon (PA6, PA66), polipropilenă (PP), precum și materiale de calitate medicală, cum ar fi PET, PA și PP.
Ca model de bază de mașină de filat, are:
·Cameră de stingere a aerului: 200 cm × 900 cm
·Sistem de extrudare cu două șuruburi
·Trei perechi de godets fierbinți (fiecare include un godet fierbinte și o rolă separatoare), cu desen în 1-2 etape.
·Bobinator semi-automat (upgrade opțional la bobinator complet automat cu ghidaj transversal sau ghidaj fir aripi birotor)
| Mașină standard de filare Pilot Melt | |
| Model | SF-01 |
| Material | PET, PA6, PA66, PP și alte materiale |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| garanție | 1 an |
| Dimensiune (L*L*H) mm | 2000mm×3100mm×2700mm |
| Greutate | 5000 kg |
| Nr. de bobină | 1~2 |
| Viteza maximă de înfășurare (mecanică) | 5500m/min |
| Viteza de înfășurare (de lucru) | 300m/min ~ 5000m/min |
| Modul traversare | Ghid de traversare |
| Şurub | Șurub 1: φ25mm,L/D: 28:1 Șurub 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Diametrul filierei | φ85mm |
| Zona camerei de stingere a aerului | 200mm×900mm |
| Combinație | 3 Godete fierbinți (Φ220mm×280mm) și 3 role separatoare (Φ110mm×280mm) |
| Cantitati de Godet | 3 |
| Etapa de desen | Etapa 1-2 |
| automată | Semi-automat (mod automat disponibil) |
| Metoda de încălzire | Jachetă cu abur, încălzire prin inducție, termometrie fără contact |
| Temperatura maxima | 240℃,±1℃ |
| Putere | 60KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Vezi mai multeA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Vezi mai multe1. Introducere: De ce PHA este următoarea descoperire în materialele fibroase Pe fundalul restricțiilor globale ale materialelor plastice și...
Vezi mai multeIntroducere: Noi solicitări de fibre în era sportului și bunăstării Conduse de tendința globală a sportului, cererea în creștere pentru textile me...
Vezi mai multe